Często zadawane pytania i odpowiedzi.

Zastanawiasz się nad zakupem peruki naturalnej z naszej oferty? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ten poradnik, w którym odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Zachęcamy również do zapoznania się z naszym Blogiem.

Nasze peruki na żywo

Treść akordeonu

Poszukując peruki z naturalnych włosów, kobiety zwracają przede wszystkim uwagę na jej wygląd – warto jednak zwrócić uwagę na kilka innych, niezwykle istotnych aspektów. Jednym z nich jest przede wszystkim komfort noszenia oraz zakładania i ściągania. Peruki damskie oferowane przez nasz sklep internetowy zostały wyposażone w specjalne czepki, których noszenie jest komfortowe, a zakładanie całkowicie bezproblemowe. Nie bez znaczenia jest również typ Twojej urody – włosy powinny ją podkreślać, dlatego w trakcie zakupu peruki warto skonsultować się z naszym specjalistą, który podpowie, jaka peruka będzie idealna dla Ciebie!

– Nakładka przeznaczona jest do ukrycia łysych miejsc lub bardzo rzadkich włosów, ukrycia przerośniętych siwych cebulek, nadania niewielkiej objętości w wybranym miejscu fryzury.

– Całkowicie ręcznie robione w 100% z ludzkich włosów.

– Nakładka wykonana z małej mono siateczki na koronie, imitująca skórę głowy.

– Zapinany na czubku głowy kilkoma niepozornymi spinkami do włosów. Długość włosów od czubka głowy 40-45cm. Dopinki z włosów słowiańskich na większej bazie można nazwać Pół-peruką. Pół-peruka jest to rodzaj peruki, jest między nimi wiele podobieństw, ale główna różnica w stosunku do peruki polega na tym, że dopinka nie pokrywa całkowicie powierzchni głowy, a jedynie 3/4. Połowa włosów kończy się pod pół-peruką, a swoje włosy na lini łączenia cieniują i sprawiają, że przejście staje się niewidoczne.

Jedno z najpopularniejszych pytań! System włosów to imitacja ludzkich włosów, która może całkowicie i bez cienia zwątpienia zapewnić innych, że to są Twoje własne włosy, wyrastające ze skóry głowy. Na pierwszy rzut oka system wygląda jak peruka, ale tak nie jest. System składa się z włosa i najlżejszej bazy (cienkiej koronki). Siatka jest przedłużeniem bazy systemu. Delikatnie przytnij nadmiar siatki prosto do początku linii włosów na całym obwodzie. Szwy się nie rozejdą, można je bezpiecznie przeciąć.

Przedziałek!

Jeśli przedziałek nie jest tam, gdzie byś chciała, to warto w tym miejscu nawilżyć włosy pod delikatnym strumieniem wody, aby były mokre. Osusz włosy ręcznikiem i ponownie załóż system. Teraz można zrobić przedziałek w miejscu, w którym zwykle go nosisz lub gdzie chciałabyś go zrobić do następnego mycia. Włosy rozczesz grzebieniem i wysusz na sobie (najlepiej), możesz założyć również na manekin.

Dla tych, którzy chcą przedłużyć włosy, dodać gęstości włosom, to najłatwiejszy i najbardziej dyskretny sposób na przedłużenie włosów. Jeśli masz osłabione cienkie (dziecięce) włosy lub łysienie, nie zalecamy rozważania tej opcji. Ta metoda jest przeznaczona do użytku domowego. Pasemka można założyć / zdjąć w wygodnym dla Ciebie momencie. Włosy są naturalne, więc można je prostować, kręcić, farbować itp.

Dostępne w rozmiarach 40, 50, 60, 65cm. Na własne życzenie można wybrać wagę włosów. Zestawy po 8-10 pasm. Każdy klips ma silikonową wstawkę, która zapobiega zsuwaniu się z włosów, a pasmo jest bardzo napięte.Jeśli masz wątpliwości, jaki odcień wybrać, długość i od czego zacząć,nasi konsultanci pomogą Ci i szczegółowo opowiedzą Ci o wszystkim.

Oczywiście! Dla każdego, kto zechce nas odwiedzić, przygotowaliśmy kilka zasad przymiarki w naszej pracowni:

1. Przymierzanie peruki zawsze odbywa się tylko na czystych, świeżo umytych włosach (jeśli włosy nie są czyste, wówczas nasza pracownica ma prawo odmówić Ci przymierzania peruki).
2. Koszt przymierzania (bez zakupu) – 20 zł (przy łysieniu lub chemioterapii przymierzanie gratis). Umożliwiamy zrobienie zdjęcia w produkcie, ale w granicach rozsądku (1-2 zdjęcia). U nas już były robione “fotosesje”, więc prosimy o traktowanie ze zrozumieniem, gdyż zabiera to znacząco czasu naszym pracownikom i innym klientom.
3. Bardzo ważna uwaga – można przyjechać z jedną (nie więcej) osobą towarzyszącą. Nas odwiedzają klientki z rodziną, dziećmi a nawet psem. W takim klimacie bardzo ciężko o odpowiednią konsultację dla was, żeby nic nie odwróciło waszej uwagi.
4. Czas przymiarki. Zajmuje to maksymalnie 30-45 minut. To najlepszy czas, aby przymierzyć kilku opcji, pomyśleć i napić się kawy.

Potraktuj proszę wszystkie punkty ze zrozumieniem, ponieważ zrobione to dla wygody wszystkich – zarówno nas, jak i gości. Każda pozycja opiera się na doświadczeniu w pracy z dużym przepływem klientów.

Kolejnym, bardzo częstym pytaniem jest pytanie na temat długości własnych włosów a dopinki. Pytacie, czy dopinka może pokryć długość waszych włosów, jeśli one są krótsze niż zamówione włosy. Czy będzie wyglądać pięknie? Odpowiadamy! Mogą! Jeśli dopinki są gęste! Są to zazwyczaj dopinki z włosów słowiańskich lub europejskich. W niektórych z nich nie tylko włosy są gęste, ale również baza jest większa, mieści się na całym czubku głowy i wtedy dopinka jest w stanie całkowicie zakryć włosy. Jeśli użyjecie dopinki o średniej gęstości, nie zakryje włosów.


Aby poprawnie dobrać system dla siebie zdalnie, należy:

– Zdecydować o odcieniu, długości włosów.
– Zmierzyć obwód głowy (obwód głowy mierzymy na styk, sprawdzamy 2 razy)
– Wskazać gęstość własnych włosów (trzeba koniecznie zaznaczyć, jeżeli nie macie własnych włosów)
– Opisać jakie są Twoje oczekiwania co do nowych włosów.

W doborze systemu również na pewno pomoże wam nasz formularz wyceny peruki.
Powodzenia Kochani 🙂

Pamiętaj, że na naszym Instagramie również możesz dowiedzieć się wiele na temat naszych peruk naturalnych, zobaczyć inspiracje i wiele więcej! Subskrybuj nasz kanał już teraz!