Rodzaje bazy peruki

DLA KOBIET BEZ WŁOSÓW

1.Baza Full Lace

Baza Full Lace w całości jest skonstruowana z koronki szwajcarskiej najwyższej jakości. Jest cieniutka, oddychająca, idealnie przepuszcza powietrze. Dzięki swojej konstrukcji daje możliwość przyklejania peruki na całym obwodzie głowy. Jest bardzo popularna wśród celebrytów i osób publicznych. Po przyklejaniu peruki na obwodzie głowy można robić kitki, warkocze, wysokie upięcia. Dla kobiet bez włosów polecamy bazę tylko i wyłącznie z siatki. Dla kobiet, które mają włosy polecamy Full Lace z wsuwkami, klipsami i gumką regulacji rozmiaru bazy z tyłu.

DLA KOBIET BEZ WŁOSÓW

2.Baza Full Lace z imitacją skóry

Baza Full Lace jest skonstruowana z koronki szwajcarskiej najwyższej jakości. Jest cieniutka, oddychająca, idealnie przepuszcza powietrze. Dzięki swojej konstrukcji daje możliwość przyklejania peruki na całym obwodzie głowy. Po przyklejaniu peruki na obwodzie głowy można robić kitki, warkocze, wysokie upięcia. Dla kobiet bez włosów polecamy bazę tylko i wyłącznie z siatki. Dla kobiet, które mają włosy polecamy Full Lace z wsuwkami, klipsami i gumką regulacji rozmiaru bazy z tyłu.

Peruka posiada imitacje skóry ludzkiej pod przedziałkiem ( mikroskórę ). Mikro skóra wygląda bardzo naturalnie. Wykonana z cieniutkiej warstwy jedwabiu, jest miękka i niewyczuwalna. Znajduje się na czubku głowy. 

DLA KOBIET BEZ WŁOSÓW

3.Baza Lace Front

Wykonana jest w połowi z siatki, druga połowa w stylu mono, obszyte taśmy z tyłu. Posiada wsuwki, klipsy i gumkę regulacji rozmiaru dla lepszego dopasowania peruki na głowie. Daję możliwość przyklejania peruki z przodu. Można nosić również bez przyklejania. Jest możliwość zamówienia peruki z mikroskórą (imitacją skóry ludzkiej pod przedziałkiem) lub bez.

DLA KOBIET BEZ WŁOSÓW

4.Baza silikonowa

Idealna dla kobiet bez włosów. Wykonana na podstawie bazy Full Lace, wzmocniona silikonowym brzegiem z przodu, po bokach i z tyłu czepka. Posiada silikonowe paski z tyłu głowy dla lepszej fiksacji peruki na
głowie. Wykonuję się tylko i wyłącznie według indywidualnych wymiarów głowy klientki. Ilość silikonu, gęstość zakładania pasków silikonowych, a także szerokość pasków można wybrać po złożenia zamówienia lub w
trakcie rozmowy z naszą konsultantką.

DLA KOBIET BEZ WŁOSÓW

5.Baza mono

Baza Mono to klasyczny czepek, idealnie wyprofilowany z każdej strony. Posiada klipsy i gumkę regulacji rozmiaru peruki. Istnieje w rozmiarach S/M/L/XL. W naszym sklepie najczęściej można zobaczyć przy perukach z
włosów słowiańskich. Żywotność takiej bazy jest bardzo długa. Posiada imitację skóry pod przedziałkiem. Tak jak w każdym innym modelu, przedziałek również w tej peruce można zmienić dowolnie.

DLA KOBIET BEZ WŁOSÓW

6.Baza mono z silikonem przy linii czoła

Wykonana z cienkiego gładkiego materiału. Posiada imitacje skóry ludzkiej pod przedziałkiem. Dobrze przepuszcza powietrze. Wizualnie i w dotyku bardzo naturalna. Najczęściej używana przy wykonaniu peruk z włosów europejskich. Przy uszach posiada klipsy, z tyłu – gumkę regulacji rozmiaru dla lepszej fiksacji peruki na głowie

DLA KOBIET BEZ WŁOSÓW, PO CHEMIO TERAPII

7.Baza mono z silikonem z przodu, po bokach i z tyłu.

Baza Mono z silikonem przy linii czoła. Wykonana z cienkiego gładkiego materiału. Posiada imitację skóry ludzkiej pod przedziałkiem. Dobrze przepuszcza powietrze. Wizualnie i w dotyku bardzo naturalna.
Najczęściej używana przy wykonaniu peruk z włosów europejskich. Przy uszach i z tyłu obszyta silikonem, specjalnie dla kobiet, które potrzebują przykleić perukę na skórę głowy (w trakcie chemioterapii, na przykład)